Optibet Pludmales Volejbola Līga

 

NOLIKUMS

 

I. Vispārīgie jautājumi

 
1. Šis nolikums nosaka kārtību, kādā norisinās pludmales volejbola sacensības „Optibet Pludmales Volejbola Līga”  (turpmāk –Sacensības).
 
2. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt pludmales volejbolu.  
 
3. Sacensību uzdevums ir noskaidrot turnīra labākās komandas. 
 
4. Sacensības organizē EVL Rīga (nodibinājums “EVL”), turpmāk tekstā – Organizators, sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu. 
 
 

II. Sacensību norises vieta un laiks 

 
5. Sacensības notiek 09.08.2020 (svētdiena).
 
6. Sacensības norisinās Ķeizarmeža pludmales volejbola laukumos. 
 
7. Sacensību nolikums un informācija par Sacensībām tiks publicēta 
 
7.1. EVL Rīga Facebook profilā: https://www.facebook.com/Optibet-Pludmales-Volejbola-līga-163227521188691
7.2. Interneta vietnē http://pvl.entuziasti.com.
 

III. Sacensību dalībnieki, programma un nosacījumi

 
8. Sacensības norisināsies 4 kategorijās: Vīriešu 1.līga, Vīriešu 2.līga, Sieviešu 1.līga un Sieviešu 2.līga.
8.1. Vīriešu 1.līga: Drīkst piedalīties jebkurš pldumales volejbolists/-e.
8.2. Vīriešu 2.līga: Drīkst piedalīties tikai tie pludmales volejbolisti/-es, kuri nav atrodami Latvijas pludmales volejbola reitingā. Organizatoriem ir tiesības vienpersoniski izlemt un 2.līgā pieteikušās komandas pārvietot uz 1.līgu, ja tās neatbilst 2.līgas kritērijiem (piemēram, pieteikušies volejbolisti, kas regulāri iegūst godalgotas vietas dažādās amatieru pludmales volejbola sacensībās, spēlētājs nav Latvijas pludmales volejbola reitingā, bet pārstāv kādu no klasiskā volejbola klubiem Baltijas līgā vai Nacionālās līgas 1. divīzijā utt.).
8.3. Sieviešu 1.līga: Piedalīties drīkst jebkura pludmales volejboliste.
8.4. Sieviešu 2.līga: Drīkst piedalīties tikai tās pludmales volejbolistes, kuras nav atrodamas Latvijas pludmales volejbola reitingā. Organizatoriem ir tiesības vienpersoniski izlemt un 2.līgā pieteikušās komandas pārvietot uz 1.līgu, ja tās neatbilst 2.līgas kritērijiem (piemēram, pieteikušās volejbolistes, kas regulāri iegūst godalgotas vietas dažādās amatieru pludmales volejbola sacensībās, spēlētāja nav Latvijas pludmales volejbola reitingā, bet pārstāv kādu no klasiskā volejbola klubiem Baltijas līgā, utt.).
 
9. Katras komandas sastāvā spēlē 2 spēlētāji. Vīriešu konkurencē drīkst spēlēt arī MIX komandas. Šādā gadījumā MIX komanda iegūst handikapu – setā līdz 15 punktiem tas ir 3 punkti, bet setā līdz 21 punktam tas ir 5 punkti. 
 
10. Sacensības notiek pēc atvieglotiem FIVB pludmales volejbola spēles noteikumiem ar samazinātiem spēļu garumiem un liberālāku pieeju augšējās piespēles cēlieniem. Katrā posmā Organizators nosaka izspēles sistēmu, pamatojoties uz pieteikto komandu skaitu, un veic apakšgrupu izlozi. Katrā posmā apbalvotas tiek pirmās trīs vietas katrā no līgām. Organizatoram ir tiesības nolemt arī par gandarījuma turnīra uzvarētāju apbalvošanu.
 
11. Papildu informāciju par Sacensību norisi var saņemt pa tālruni: 26427173 vai e-pastu: janis@evl.lv.
 
12. Aizpildot pieteikuma anketu un piedaloties sacensībās dalībnieks apstiprina, ka tam nav iebildumu pret to, ka spēlētāja personīgie dati (vārds, uzvārds, dzimšanas datums, augums, svars, valsts) un fotogrāfijas tiek publicētas sacensību mājas lapā un sociālajos tīklos. 
 

IV. Dalībnieku pieteikšana Sacensībām

 
13. Pieteikums dalībai Sacensībās jāiesniedz nosūtot pieteikumu uz e-pastu: janis@evl.lv un iemaksājot dalības maksu Nodibinājuma „EVL” bankas kontā. Nodibinājuma “EVL” rekvizīti: Reģ.nr. 40008226264, banka: AS Swedbank, konta nr. LV24HABA0551038810449.
 
14. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, abu dalībnieku vārds, uzvārds, dzimšanas gads, komandas pārstāvja e-pasta adrese un telefona numurs.
 
15. Dalības maksa: 
 
15.1. Vīriešu 1.līgā: EUR 20,00 no komandas. Komanda ir pieteikusies Sacensībām, ja dalības maksa samaksāta 24h pirms posma sākuma. Ja dalības maksa nav apmaksāta norādītajā termiņā, komandai atļauts piedalīties sacensībās tikai vienojoties ar Organizatoru un dalības maksa tiek noteikta 30 EUR no komandas.
15.2. Vīriešu 2.līgā, sieviešu 1.līgā, sieviešu 2.līgā: EUR 16,00 no komandas. Komanda ir pieteikusies Sacensībām, ja dalības maksa samaksāta 24h pirms posma sākuma. Ja dalības maksa nav apmaksāta norādītajā termiņā, komandai atļauts piedalīties sacensībās tikai vienojoties ar Organizatoru un dalības maksa tiek noteikta 20 EUR no komandas. 
 
16. Dalības maksas tiek izlietotas sacensību vietas iekārtošanai un norises nodrošināšanai, fotogrāfa pakalpojumiem un citiem ar sacensību organizēšanu saistītiem izdevumiem. 
 
17. Komandai, izstājoties no turnīra, dalības maksa netiek atgriezta.
 
18. Veselības stāvokļa atbilstību sacensībām pilngadīgas personas apliecina ar personīgo parakstu pieteikumā, nepilngadīgas personas ar ārsta vai vecāku parakstu. 
 
19. Organizators nodrošina Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.
 
20. Sacensību izdevumus, kas saistīti ar Sacensību dalībnieku un to pavadošo personu ceļa, naktsmītņu, ēdināšanas vai citiem izdevumiem, apmaksā Sacensību dalībnieks vai viņa pārstāvētā organizācija.
 

V. Medicīniskais nodrošinājums

 
21. Katrs sacensību dalībnieks atbild par savu veselības stāvokli.
22. Sacensību laikā norises vietā atradīsies medmāsa.
23. Organizatori traumu gadījumā nodrošina ātrās medicīniskās palīdzības izsaukšanu. 
 

VI. Sacensību uzvarētāju apbalvošana

 
24. Sacensību pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējus katrā no līgām apbalvo ar balvām no sacensību atbalstītājiem – Optibet Sporta bāra, Coca Cola, Isoatar, Muesli Graci, Escape.lv un Long Chips 
25. Katrā līgā top 4 komandas saņem Optibet spēļu kreklus un tajos aizvada sacensību pusfinālu un finālspēles. 
26. Vīriešu 1.līgā top 3 komandas iegūst naudas balvas: 1.vieta – 150 EUR, 2.vieta – 80 EUR, 3.vieta – 50 EUR.
 
Vīrieši TOP 3
KomandasPunkti
Sievietes TOP 3
KomandasPunkti

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv