3.posma uzvarētāji
23.07.2018

Svētdien, 22.jūlijā Ķeizarmeža pludmales volejbola laukumos tika aizvadīts trešais posms Optibet Rīgas Kausā Pludmales volejbolā. Sacensībās piedalījās 8 sieviešu un 23 vīriešu pāri. Šīs dienas karstajās smiltīs izturīgākie un spēcīgākie izrādījās šie sportisti:

 

Vīriešu 1.līga

1.vieta: Janis Gabranovs/ Sergejs Kozlovs

2.vieta: Edgars Priede/ Māris Čīma

3.vieta: Mārcis Jirgensons/ Mārtiņš Šimkuss

 

Sieviešu līga

1.vieta: Sallija Arhipova/ Līva Sola

2.vieta: Arta Stelpe/ Mairita Bičkovska

3.vieta: Rūta Treija/ Elizabete Dikmane

 

Vīriešu 2.līga

1.vieta: Mārtiņš Sproģis/ Toms Smilga

2.vieta: Juris Lebedoks/ Ēriks Lebedoks

3.vieta: Jānis Daļeckis/ Ieva Tetere

 

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Optibet, Muesli Graci, Long Chips, Coca-Cola, Isostar Latvija, Escape Room Latvia, Red Bull, ETXsport Latvia, Bauskas Alus un, protams, vislielākais paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem!

 

Šīs sezonas noslēdzošais posms jau 12.augustā, turpat Ķeizarmežā. Atgādinām, ka finālposmā tiek piešķirti dubulti reitinga punkti, kas nozīmē, ka visa izšķirošā cīņa par kopvērtējuma kausiem un medaļām vēl tikai priekšā 12.augustā.

 

Piedalīties finālposmā un cīnīties par mūsu atbalstītāju vērtīgajām balvām var jebkura komanda. Pieteikšanās jau atvērta: http://pvl.entuziasti.com/pieteikums/

 

!!! Jaunums !!! 12.augusta posmā sievietēm piedāvāsim dalību arī 2.līgā, lai visām komandām nodrošinātu aizraujošas spēles un iespēju pacīnīties par mūsu lieliskajām balvām. Uz tikšanos smiltīs!

 

Vīrieši TOP 3
KomandasPunkti
Sievietes TOP 3
KomandasPunkti

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv